Ranczo Winiec PL EN DE
Strona głównaNasza ofertaAtrakcjeO nasLokalizacjaOkoliceGaleriaAktualnościKontakt
O bieganiu…Tu i tam…Galeria
Mazury - Cud Natury !
2011-01-04
Również zimą ! Bo takiej zimy jak u nas nie znajdziecie nigdzie, z wyjątkiem samych gór. Więc jeśli nie jedziecie na ferie w góry, zapraszamy do nas - na Mazury ! Żałować nie będziecie...


O nas

2011-11-07 / wyświetleń - 10178

Na Mazury ciągnęło nas od zawsze. W trakcie, niemal każdych letnich wakacji przemierzaliśmy drogi i zakątki tej przepięknej krainy marząc o postawieniu tutaj własnego domu. Ranczo WiniecW końcu, po latach poszukiwań, to marzenie udało nam się zrealizować, ale za nim to nastąpiło, najpierw… zabłądziliśmy samochodem pośród leśnych duktów, próbując znaleźć wyjazd na jakiś „cywilizowany asfalt”. W taki oto sposób, zupełnym przypadkiem trafiliśmy do wsi Winiec, o której istnieniu nigdy wcześniej nie słyszeliśmy. I zakochaliśmy się od razu… Gdy się jeszcze okazało, że możemy kupić tu działkę, byliśmy już pewni, że to jest właśnie TO miejsce, którego tak długo szukaliśmy.

Ranczo WiniecPonieważ kochamy naturę, zdecydowaliśmy, że zbudujemy całoroczny dom z drewnianych bali, ogrzewany ekologiczną energią z wnętrza ziemi i kolektorami słonecznymi. Dzięki temu, że nie używamy węgla, oleju opałowego, ani gazu, nie produkujemy żadnych odpadów i nie zanieczyszczamy środowiska naturalnego naszej okolicy. Chcieliśmy bowiem, aby ekoturystyka i aktywny wypoczynek były z Ranczem Winiec zawsze kojarzone. Dlatego też serdecznie zapraszamy do nas gości, którzy tak jak my kochają naturę, a poza tym lubią jeszcze: jeździć na rowerze, chodzić lub biegać, pływać kajakiem, wiosłować bądź żeglować, grać w siatkówkę plażową czy badmintona, jeździć konno bądź całymi dniami łowić ryby, natomiast zimą - biegać na nartach, jeździć na łyżwach, saniach… Słowem, wszystkich, którzy nie lubią się nudzić.

Ranczo WiniecGospodarze Rancza Winiec.Ranczo Winiec poleca:

Polecamy Pokoje Gościnne Kolibecka Polecamy Gościniec Drumlin Polecamy Żeglugę Ostródzko-Elbląską

Projekt i wykonanie - SiPRO